Enter your keyword

Hakkımızda

Tam 13 Yıldır Sektörün Tartışmasız Lideriyiz!

Hakkımızda
2005 Yılından bu yana Film Prodüksiyon hizmetleri sunan CINEIST, sahip olduğu tecrübe, yüksek teknoloji ve profesyonel ekibi ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır. Başlıca Hizmetleri; Tanıtım Filmi, Reklam Filmi, Eğitim Filmi, Video Klip Prodüksiyonları olan CINEIST, Teslim aldığı projeyi metin yazarlığından kaset teslimine kadar her aşamayı kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

En iyisi olmak için yola çıktık!

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden CINEIST, Film prodüksiyonlarınızı sadece bugüne özel değil, uzun seneler boyunca gururla kullanabilmenizi amaçlar ve çalışmalarını titizlikle yürütür.

_MG_0698
Başlıca Uzmanlık Alanlarımız:

Günümüzde vizyon sahibi firmalar için önemli bir gereksinim haline gelen kurumsal tanıtım filmi ile firmanızın genel yapısı, işleyişi, hizmet alanları ve dinamikleri hakkında iletmek istediğiniz mesajları en kolay ve etkili biçimde yansıtıp müşterilerinizin zihninde firmanızla ilgili net bir resim oluşmasını sağlayabilirsiniz.

Eğitim filmleri, firma personelinizi eğitmek ve bilgilendirmek için kullanabileceğiniz hesaplı ve kullanışlı yöntemlerden biridir. Firmanız için özel olarak hazırlanan eğitim filmleriyle personelinizi görsel olarak desteklenmiş uygulamalı tekniklerle eğitebilir, bilgi verebilir dilerseniz satışa yönelik ticari eğitim filmleri hazırlatarak pazarlama seçeneklerinizi arttırabilirsiniz.

CINEIST, kadrosundaki konusunun uzmanı ekibi ile havadan görüntüleme hizmeti sunmaktadır. Havadan çekimler konusunda her türlü ihtiyaca yönelik çözümler üretmektedir. Hava çekimlerini projelere bağlı olarak gerçek helikopter yada radyo kontrollü profesyonel model helikopterler  ile gerçekleştirmektedir.

Instagrama filan koy
Kurumsal Firmaların Tüm Film Prodüksiyon İhtiyaçlarında Yanındayız

Vizyonumuz
Sunduğumuz tüm hizmetlerde sadece Türkiye’nin değil, Başta Avrupa ve Asya olmak üzere dünyanın saygın film prodüksiyon firmalarından biri haline gelmek.

Misyonumuz
Profesyonel hizmet anlayışı ve yüksek iş ahlakı ile çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir marka olmak.

Diğer Hizmetlerimiz:

  • Etkinlik Çekimi
  • Konferans Çekimi
  • Fotoğraf Çekimi
  • Ürün Çekimi ve Tanıtım Filmi
  • Makina Tanıtım Filmi
  • Röportaj Çekimi
68

Kurumsal Müşteri

116

Film

8010

Saat Mesai

134600

Km Yol

referanslar-keda
referanslar-koc2
referanslar-abdiibrahim
referanslar-benetton2
referanslar-cafecrown
referanslar-ceva
referanslar-migros
referanslar-ulker
referanslar-hisar
referanslar-opet
referanslar-kahvedunyasi
referanslar-umur
referanslar-tp
referanslar-deva
referanslar-idosb