Enter your keyword

HAVADAN GÖRÜNTÜLEME

EKİPMANLARIMIZ

DJI INSPIRE 1

Havadan-Goruntuleme-Inspire

DJI MAVIC 2 PRO

dji-mavic-2-pro-zoom-12

DJI PHANTOM 3 PRO

Havadan-Goruntuleme-Phantom3

CINEIST, kadrosundaki konusunun uzmanı ekibi ile havadan görüntüleme hizmeti sunmaktadır. Havadan çekimler konusunda her türlü ihtiyaca yönelik çözümler üretmektedir. Hava çekimlerini projelere bağlı olarak gerçek helikopter yada radyo kontrollü profesyonel model helikopterler  ile gerçekleştirmektedir.

Radyo kontrollü insansız hava araçları ise gerçek helikopterin inemediği irtifada farklı açılarda görüntü alma imkanı tanımaktadır. Kullandığımız Drone lar tamamen profesyonel çekime yönelik olarak tasarlanmış cihazlar olup  temiz, titreşimsiz ve sallantısız görüntü alabilmekteyiz.

Kullanmış olduğumuz profesyonel drone lar ile her sektöre yönelik (reklam, sinema,dizi,tanıtım filmi) kameralar ile çekimler geçekleştirebilmekteyiz.

1 metre ile 300 metre yükseklik arasında stabil olarak yüksek çözünürlükte fotoğraf ve video görüntüsü alabilmekteyiz. Kullandığımız  multirotor teknolojisi sayesinde  olası problemleri en az  indirgeyerek maximum güvenlikte uçuşlar gerçekleştirmekteyiz. Örneğin olası bir sinyal kaybında hava arçalarımız kalktığı noktaya otomatik olarak geri dönüp iniş yapabilmektedir.

Uçuşlar, bir helikopter ve bir kamera operatöründen oluşan en az iki kişilik  ekip ile yapılmaktadır. Gerektiği takdirde aynı anda  2 ekip olarak hizmet verebilmekteyiz.

Ayrıca  kapalı alanlarda da (müze, depo, fabrika, ofis, ev) uçuş gerçekleştirebilmekteyiz. Bu sayede hem jimmy jib, crane ile çekebileceğiniz açıları hava araçlarımız ile gerçekleştirebilmekteyiz.

İDOSB HAVA GÖRÜNTÜLERİ