Enter your keyword

Services

HAVADAN GÖRÜNTÜLEME

    portfolio

EKİPMANLARIMIZ

DJI S1000

Havadan-Goruntuleme-s1000

DJI INSPIRE PRO

Havadan-Goruntuleme-Inspire

DJI PHANTOM 3 PRO

Havadan-Goruntuleme-Phantom3

CINEIST, kadrosundaki konusunun uzmanı ekibi ile havadan görüntüleme hizmeti sunmaktadır. Havadan çekimler konusunda her türlü ihtiyaca yönelik çözümler üretmektedir. Hava çekimlerini projelere bağlı olarak gerçek helikopter yada radyo kontrollü profesyonel model helikopterler ile gerçekleştirmektedir.

Radyo kontrollü insansız hava araçları ise gerçek helikopterin inemediği irtifada farklı açılarda görüntü alma imkanı tanımaktadır. Kullandığımız Drone lar tamamen profesyonel çekime yönelik olarak tasarlanmış cihazlar olup temiz, titreşimsiz ve sallantısız görüntü alabilmekteyiz.

Kullanmış olduğumuz profesyonel drone lar ile her sektöre yönelik (reklam, sinema,dizi,tanıtım filmi) kameralar ile çekimler geçekleştirebilmekteyiz.

1 metre ile 300 metre yükseklik arasında stabil olarak yüksek çözünürlükte fotoğraf ve video görüntüsü alabilmekteyiz. Kullandığımız multirotor teknolojisi sayesinde olası problemleri en az indirgeyerek maximum güvenlikte uçuşlar gerçekleştirmekteyiz. Örneğin olası bir sinyal kaybında hava arçalarımız kalktığı noktaya otomatik olarak geri dönüp iniş yapabilmektedir.

Uçuşlar, bir helikopter ve bir kamera operatöründen oluşan en az iki kişilik ekip ile yapılmaktadır. Gerektiği takdirde aynı anda 2 ekip olarak hizmet verebilmekteyiz.

Ayrıca kapalı alanlarda da (müze, depo, fabrika, ofis, ev) uçuş gerçekleştirebilmekteyiz. Bu sayede hem jimmy jib, crane ile çekebileceğiniz açıları hava araçlarımız ile gerçekleştirebilmekteyiz.

İDOSB HAVA GÖRÜNTÜLERİ