TANITIM FİLMİ ÇEKİMİ

Tanıtım Filmi Çekimi

Firmanızı anlatmanın en kolay yolu tanıtım filmleri ile hedef kitlenize ulaşmaktır. Hepimiz fotoğrafları ve videoları daha kolay hatırlarız. Bu nedenle akılda kalıcı olmanın yolu profesyonel fotoğraf çekimi ve tanıtım filmlerinden geçiyor. Kurumsal geçmişinizi, hedeflerinizi, ürün ve hizmetlerinizi aktarmanın başarılı yolu kişilerin görsel algısına hitap etmek. Firmanızı bundan daha iyi tanıtamazsınız! Tanıtım filmi çekimi ile farkınızı ortaya çıkarırsınız!

Kurumsal Tanıtım Filmi

İçerisinde bulunduğumuz dijital ve görsel çağda kullanıcıların içerik tüketim alışkanlıklarının, marka algıları ve satın alma kararları üzerinde büyük bir etkisi bulunmaktadır. Özellikle 2020 yılında tüm internet trafiğinin %85’ini oluşturacağı varsayılan video içerikler, en önemli iletişim stratejilerinden biri haline gelmiştir. Bu istatistik değerlendirildiğinde markaların da tanıtım filmi ve video içeriklerin gücüyle birlikte daha etkili bir iletişim dili oluşturmaları beklenmektedir.
Bu bağlamda tanıtım filmi çeşitlerinden biri olan kurumsal tanıtım filmleri, firmaları yoğun rekabet ortamında rakiplerinden bir adım öne çıkaran video içerik stratejilerinin başında gelmektedir. Siz de kurumsal tanıtım filminiz ile firmanızın güçlü yanlarını, markanıza ait ürün ve/veya hizmetleri akıcı ve estetik bir kurguda kısa ve etkili bir şekilde anlatabilirsiniz.

SEKTÖRÜN TARTIŞMASIZ LİDERİ

Kurumsal Film Prodüksiyon Hizmetleri alanında 2005 yılından bu yana faaliyet gösteren CINEIST, sahip olduğu tecrübe, yüksek teknoloji ve profesyonel ekibiyle alanında Türkiye’nin en büyük film prodüksiyon şirketlerindendir.

14 SENELİK TECRÜBE

2005 yılından bu yana 100 den fazla fabrika tanıtım filmine, kurumsal eğitim filmlerine ve daha birçok uluslararası projesye imza attık.

Kurumsal Kimlik ve Marka İmajı

Hem görsel, hem de işitsel açıdan müşterilerinizi etkileyecek, iyi kurgulanmış ve kaliteli bir kurumsal tanıtım videosu, izleyenlerde hayranlık uyandırarak sunduğunuz ürün veya hizmetin kaliteli olduğuna dair algı oluşmasına katkı sağlayacaktır. Böyle bir tanıtım filmine sahip olarak işletmenizin kurumsal kimliğini vemarka imajını güçlendirebilirsiniz.

Çok Yönlü İletişim

Kurumsal tanıtım filminizi web siteniz, sosyal medya hesaplarınız, toplantılarınız, katıldığınız fuarlar, seminer ve konferanslar gibi pek çok farklı kanalda kullanabileceğiniz için çok yönlü bir iletişim aracına sahip olursunuz.

Marka Bilinirliği

Pek çok farklı kanalda kullanabileceğiniz tanıtım filminiz ile daha çok müşteri kitlesine ulaşabilir, ulaştığınız bu kitlelere işletmenizin farklı özelliklerini anlatabilir, bu sayede marka bilinirliğinizi üst seviyeye taşıyabilirisiniz.

Güvenilirlik

Detaylı, açıklayıcı ve şeffaf olarak yürütülmüş tanıtım filmi çekimleri müşterilerin, markanıza olan güven duygusunu artıracaktır. Ayrıca henüz araştırma ve alternatifleri değerlendirme aşamasında olan, zamanı değerli potansiyel müşterilerde en kısa sürede güçlü bir ilk izlenim oluşturarak işletmenizi satış aşamasına bir adım daha yaklaştıracaktır.

Rekabet Avantajı

Kurumsal tanıtım filmlerinin sağladığı diğer bütün önemli avantajlar göz önüne alındığında işletmeniz için belki de en önemli katkısı rekabet avantajı olacaktır. Kurumsal kimliği oturmuş, marka imajı sağlam, çok yönlü iletişim kurabilen, bilinirliği yüksek, yenilikçi ve kaliteli duruşuyla müşterilerine güven veren bir işletme olarak rakiplerinize oranla daha fazla tercih edilmenizi sağlayacaktır.

Rekabet Avantajı

Kurumsal tanıtım filmlerinin sağladığı diğer bütün önemli avantajlar göz önüne alındığında işletmeniz için belki de en önemli katkısı rekabet avantajı olacaktır. Kurumsal kimliği oturmuş, marka imajı sağlam, çok yönlü iletişim kurabilen, bilinirliği yüksek, yenilikçi ve kaliteli duruşuyla müşterilerine güven veren bir işletme olarak rakiplerinize oranla daha fazla tercih edilmenizi sağlayacaktır.

TANITIM FİLMİ KAÇ GÜNDE ÇEKİLİR

Tanıtım Filminiz; senaryo uzunluğuna göre 1 ile 3 gün içerisinde çekimler tamamlanır. Fabrika tanıtım filmlerinde bu süreci metrekare büyüklüğü belirler.

TANITIM FİLMİ ÜCRETLERİ

Bizimle iletişime geçmeniz durumunda aynı gün tarafınıza bütçe gönderilir. Tanıtım Filmleri senaryo ve konsept çalışmasına göre ücret farklılığı göstermektedir.

NE KADAR ZAMANDA TESLİM EDİLİR?

Tanıtım Filminiz çekimler tamamlandıktan sonra sırası ile; seslendirme, kurgu, müzik, miksaj, animasyon ve renk düzeltme süreçlerinden geçer. Bu süreç ortalama 10-15 gün arasındadır.