Bize Ulaşın: +90 212 572 8300 Pazartesi-Cuma 09:00 - 18:00 Agaoglu MyTown Ispartakule | Vogue Business Center Ataşehir

Tanıtım Filmi

Firmanızı anlatmanın en kolay yolu kurumsal tanıtım filmi ile hedef kitlenize ulaşmaktır. Hepimiz fotoğrafları ve videoları daha kolay hatırlarız. Bu nedenle akılda kalıcı olmanın yolu profesyonel tanıtım filmi çekimi nden geçiyor. Kurumsal geçmişinizi, hedeflerinizi, ürün ve hizmetlerinizi aktarmanın başarılı yolu kişilerin görsel algısına hitap etmek. Firmanızı bundan daha iyi tanıtamazsınız! Tanıtım filmi çekimi ile farkınızı ortaya çıkarırsınız!

Neden Tanıtım Filmi?

İçerisinde bulunduğumuz dijital ve görsel çağda kullanıcıların içerik tüketim alışkanlıklarının, marka algıları ve satın alma kararları üzerinde büyük bir etkisi bulunmaktadır. Özellikle 2020 yılında tüm internet trafiğinin %85’ini oluşturacağı varsayılan video içerikler, en önemli iletişim stratejilerinden biri haline gelmiştir. Bu istatistik değerlendirildiğinde markaların da tanıtım filmi ve video içeriklerin gücüyle birlikte daha etkili bir iletişim dili oluşturmaları beklenmektedir.

Bu bağlamda kurumsal tanıtım filmi çeşitlerinden biri olan kurumsal tanıtım filmi çekimi, firmaları yoğun rekabet ortamında rakiplerinden bir adım öne çıkaran video içerik stratejilerinin başında gelmektedir. Siz de kurumsal tanıtım filminiz ile firmanızın güçlü yanlarını, markanıza ait ürün ve/veya hizmetleri akıcı ve estetik bir kurguda kısa ve etkili bir şekilde anlatabilirsiniz.

SEKTÖRÜN TARTIŞMASIZ LİDERİ

Kurumsal Film Prodüksiyon Hizmetleri alanında 2005 yılından bu yana faaliyet gösteren CINEIST, sahip olduğu tecrübe, yüksek teknoloji ve profesyonel ekibiyle alanında Türkiye’nin en büyük film prodüksiyon şirketlerindendir.

16 SENELİK TECRÜBE

2005 yılından bu yana 100 den fazla fabrika tanıtım filmi , kurumsal eğitim filmlerine ve daha birçok uluslararası projesye imza attık.

Kurumsal Kimlik ve Marka İmajı

Hem görsel, hem de işitsel açıdan müşterilerinizi etkileyecek, iyi kurgulanmış ve kaliteli bir kurumsal tanıtım videosu, izleyenlerde hayranlık uyandırarak sunduğunuz ürün veya hizmetin kaliteli olduğuna dair algı oluşmasına katkı sağlayacaktır. Böyle bir tanıtım filmine sahip olarak işletmenizin kurumsal kimliğini vemarka imajını güçlendirebilirsiniz.

Çok Yönlü İletişim

Kurumsal tanıtım filminizi web siteniz, sosyal medya hesaplarınız, toplantılarınız, katıldığınız fuarlar, seminer ve konferanslar gibi pek çok farklı kanalda kullanabileceğiniz için çok yönlü bir iletişim aracına sahip olursunuz.

Marka Bilinirliği

Pek çok farklı kanalda kullanabileceğiniz tanıtım filminiz ile daha çok müşteri kitlesine ulaşabilir, ulaştığınız bu kitlelere işletmenizin farklı özelliklerini anlatabilir, bu sayede marka bilinirliğinizi üst seviyeye taşıyabilirisiniz.

Güvenilirlik

Detaylı, açıklayıcı ve şeffaf olarak yürütülmüş tanıtım filmi çekimleri müşterilerin, markanıza olan güven duygusunu artıracaktır. Ayrıca henüz araştırma ve alternatifleri değerlendirme aşamasında olan, zamanı değerli potansiyel müşterilerde en kısa sürede güçlü bir ilk izlenim oluşturarak işletmenizi satış aşamasına bir adım daha yaklaştıracaktır.

TANITIM FİLMİ KAÇ GÜNDE ÇEKİLİR

Tanıtım Filminiz; senaryo uzunluğuna göre 1 ile 3 gün içerisinde çekimler tamamlanır. Fabrika tanıtım filmlerinde bu süreci metrekare büyüklüğü belirler.

Tanıtım Filmi Ücretleri

Bizimle iletişime geçmeniz durumunda aynı gün tarafınıza bütçe gönderilir. Tanıtım Filmleri senaryo ve konsept çalışmasına göre ücret farklılığı göstermektedir.

NE KADAR ZAMANDA TESLİM EDİLİR?

Tanıtım Filminiz çekimler tamamlandıktan sonra sırası ile; seslendirme, kurgu, müzik, miksaj, animasyon ve renk düzeltme süreçlerinden geçer. Bu süreç ortalama 10-15 gün arasındadır.

Tanıtım Filmi Çeşitleri

  • Kurumsal Tanıtım Filmi
  • Firma Tanıtım Filmi
  • Fabrika Tanıtım Filmi
  • İmaj Tanıtım Filmi
  • Okul Tanıtım Filmi
  • Hastane Tanıtım Filmi
  • Uygulama Tanıtım Filmi
  • Ürün Tanıtım Filmi
  • Üniversite Tanıtım Filmi

En Son Tanıtım Filmi Projelerimiz

BİZE ULAŞIN

İstanbul Avrupa

Ağaoğlu MyTown Ispartakule Tahtakale Mah. Abdi İpekçi Cad. No:4/4
Avcılar (Ispartakule) / İstanbul

Telefon: +90 212 572 8300
Whatsapp: +90 532 482 7627
info@cineist.com
BİZİ TAKİP EDİN