Bize Ulaşın: +90 212 572 8300 Pazartesi-Cuma 09:00 - 18:00 Agaoglu MyTown Ispartakule | Vogue Business Center Ataşehir
Kurumsal Firmalar için

Etkinlik Çekimi

Kurumsal etkinlikler, firmaların marka imajı güçlendirme ve çalışan bağlılığını sağlamak başta olmak üzere pek çok alanda faydalandıkları bir sosyal iletişim aracıdır. Toplantılar, seminerler, lansmanlar, kongreler, eğitimler, fuarlar, bayi toplantıları, açılışlar, kutlamalar ve şirket içi organizasyolar  gibi pek çok kurumsal etkinlik bulunmaktadır.

Etkinlik ve organizasyonlarınız tek-ikili veya çoklu kamera veya hd reji sistemi kullanılarak çekilebilmektedir.

Çekimlerde drone, jimmy jib, el gimbali gibi çekim ekipmanları kullanılabilmektedir.

Kurumsal Firmalar için

Lansman Çekimi

Etkinlikleriniz profesyonel ekibimiz tarafından çekilerek dinamik ve eğlenceli bir şekilde kurgulanmakta, kurum içinde veya sosyal uygulamalarda gururla izletebileceğiniz videolar oluşturulmaktadır.

Kurumsal Firmalar için

Konferans Çekimi

Kurumsal organizasyonlar gerçekleştirildikleri an oluşturdukları etki dışında markanızın kurumsal hafızasına ışık tutması açısından da oldukça etkilidir.

Etkinlik videolarınız ile kurumsal etkinliklerinizi unutulmaz hale getirin.

Daha Fazla Kişiye Ulaşın

Lansman, seminer, eğitim ve kongre gibi organizasyonlarınız, gerçekleştirilecekleri fiziksel alanın imkan verdiği ölçüde kişiye ulaşmak gibi bir dezavantaja sahiptirler. Fakat etkinlik videolarınızı sahip olmanız halinde bu videoları web siteniz ve sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz. Bu sayede çok daha fazla insana ulaşarak marka bilinirliğinizi arttırmış olursunuz.

Etkinliklerinizi Unutulmaz Hale Getirin

Dinamik, profesyonel ekibimiz ve teknolojik ekipmanlarımızla etkinliklerinizin çekimlerinizi minimum 3 kamera ve talep etmeniz durumunda reji masası kullanarak gerçekleştirmekteyiz.

Çekimlerimiz esnasında kameralardan gelen görüntüler, resim seçme masasında yönetmen tarafından seçilerek uygun görülen görüntü kayda ve yayına eklenmektedir. Bu sayede de çekimlerimiz en uygun açıdan, hatasız ve eksiksiz olmaktadır. Rejili çekimlerimizde dilerseniz jimmy jib ve drone da kullanılabilmektedir.

Çekimlerin sonrasında etkinliğin bir özeti niteliğinde etkileyici bir biçimde kurgulanmış ve zevkle izlenebilen 2-3 dakikalık etkinlik klipleri hazırlamaktayız.

Daha Fazla Sponsor Kazanın

Düzenlediğiniz organizasyonlarınızdan bazılarını belirli periyotlarda tekrarlayıp, gelenekselleştirmek  isteyebilirsiniz. Bu aşamada geçmiş yıllara ait etkinlik videolarınız sponsor desteği alabilmeniz ve güçlü konuşmacılara ulaşabilmenize yardımcı olacaktır. Güçlü sponsorlar ile birlikte katılımcı sayınızı artırarak etkinliğinizi büyütebilirsiniz.

Marka İmajınızı Güçlendirin

Şirket içi gerçekleştirilen kutlamalar, sosyal aktiviteler ve sosyal sorumluluk projeleri gibi etkinliklerinizin video çekimlerini gerçekleştirerek bu etkinlik videolarınızı sosyal medya platformlarından takipçileriniz ve hedef kitleniz ile paylaşabilirsiniz. Bu sayede işletmenizdeki insan faktörünü ön plana çıkararak tüketiciler ile duygusal bağ kurabilir, güvenilirliğinizi artırabilir ve marka imajınızı güçlendirebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

İstanbul Avrupa

Ağaoğlu MyTown Ispartakule Tahtakale Mah. Abdi İpekçi Cad. No:4/4
Avcılar (Ispartakule) / İstanbul

Telefon: +90 212 572 8300
Whatsapp: +90 532 482 7627
info@cineist.com
BİZİ TAKİP EDİN