Bize Ulaşın: +90 212 572 8300 Pazartesi-Cuma 09:00 - 18:00 Agaoglu MyTown Ispartakule | Vogue Business Center Ataşehir

Kurumsal Tanıtım Filmi

Firmanızı anlatmanın en kolay yolu kurumsal tanıtım filmi ile hedef kitlenize ulaşmaktır. Kurumsal geçmişinizi, hedeflerinizi, sektördeki yerinizi, ürün ve hizmet kalitenizi Tanıtım filmi çekimi ile ortaya çıkarırsınız.

Kurumsal Tanıtım Filmi, firmaları yoğun rekabet ortamında rakiplerinden bir adım öne çıkaran unsurların başında gelmektedir. Siz de tanıtım filmi ile firmanızın güçlü yanlarını, markanıza ait ürün ve/veya hizmetleri akıcı ve estetik bir kurguda kısa ve etkili bir şekilde anlatabilirsiniz !

CINEIST YOUTUBE KANALI

Youtube Kanalımıza buradan abone olarak en son gerçekleştirmiş olduğumuz kurumsal tanıtım filmi projelerini ve fabrika tanıtım filmi projelerini inceleyebilirsiniz. 😉

Kurumsal Tanıtım Filmi

Firmanızı sosyal medya ve fuar organizasyonlarında gösterebilceğiniz en iyi yol kurumsal tanıtım filmi sahibi olmaktır. Gelişen ve ilerleyen teknolojik ortamlarda artık basılı medya ve içerikler gerekli ilgiyi görmüyor. İnsanları yakalamak ve algısını size kaydırmak için en etken yol tanıtım videosu çekimi sonrasında ortaya çıkan eseri izletmek veya paylaşmak olacaktır.

Fabrikanız için çektirmeyi düşündüğünüz kurumsal filmi öncelikle karşılıklı toplantı yaparak fabrikanızın üretimini ve hizmetlerini en iyi şekilde gösterebilmek adına tüm dijital ekipmanlarımızı kullanarak profesyonel çekimler sonrasında filmi kurguya başlıyoruz.

Kurgu sonrasında yapılmasını istediğiniz revizeleri yapıp filminizi sizlere dilediğiniz HD formatı kalitesinde teslim ediyoruz. Bu sahibi olduğunuz filmi sosyal medyada/ web sitenizde / fuar alanlarında / sunumlarınızda v.s gibi alanlarda kullanabilirsiniz.

Her Sektöre Uygun Kurumsal Tanıtım Filmi

Firmanızı anlatmanın en kolay yolu kurumsal tanıtım filmi hazırlayarak hedef kitlenize ulaşmaktır. Hepimiz fotoğrafları ve videoları daha kolay hatırlarız. Bu nedenle akılda kalıcı olmanın yolu profesyonel fotoğraf çekiminden geçiyor. Kurumsal geçmişinizi, hedeflerinizi, ürün ve hizmetlerinizi aktarmanın başarılı yolu kişilerin görsel algısına hitap etmek. Kendinizi bundan iyi tanıtamazsınız! 

Tanıtım Filmi Çekimi

İçerisinde bulunduğumuz dijital ve görsel çağda kullanıcıların içerik tüketim alışkanlıklarının, marka algıları ve satın alma kararları üzerinde büyük bir etkisi bulunmaktadır. Özellikle 2020 yılında tüm internet trafiğinin %82’sini oluşturacağı öngörülen video içerikler, en önemli ve kaçınılmaz iletişim stratejilerinden biri haline gelmiştir. Bu istatistik değerlendirildiğinde markaların da fabrika tanıtım filmi ve video içeriklerin gücüyle birlikte daha interaktif ve daha etkili bir iletişim dili oluşturmaları beklenmektedir.

Bu noktada tanıtım filmi çeşitlerinden biri olan fabrika tanıtım filmi , işletmeleri yoğun rekabet ortamında rakiplerinden bir adım öne çıkaran video içerik stratejilerinin başında gelmektedir. Sizler de fabrika tanıtım filmi niz ile işletmenizin güçlü yanlarını, markanıza ait ürün ve/veya hizmetleri akıcı ve estetik bir kurguda kısa, öz ve etkili bir şekilde anlatabilirsiniz.

SEKTÖRÜN TARTIŞMASIZ LİDERİ

Kurumsal Film Prodüksiyon Hizmetleri alanında 2005 yılından bu yana faaliyet gösteren CINEIST, sahip olduğu tecrübe, yüksek teknoloji ve profesyonel ekibiyle tanıtım filmi çekimi alanında Türkiye’nin en başarılı film prodüksiyon şirketidir.

15 SENELİK TECRÜBE

2005 yılından bu yana 100 den fazla fabrika tanıtım filmi , eğitim filmi ne ve daha birçok uluslararası reklam filmi projesine imza attık.

Tanıtım Filmi Kaç Günde Çekilir

Tanıtım Filminiz; senaryo uzunluğuna göre 1 ile 3 gün içerisinde çekimler tamamlanır. Fabrika tanıtım filmlerinde bu süreci metrekare büyüklüğü belirler.

Tanıtım Filmi Ücretleri

Bizimle iletişime geçmeniz durumunda aynı gün tarafınıza bütçe gönderilir.

Tanıtım Filmi Ne Kadar Sürede Teslim Edilir

Tanıtım Filminiz çekimler tamamlandıktan sonra sırası ile; seslendirme, kurgu, müzik, miksaj, animasyon ve renk düzeltme süreçlerinden geçer. Bu süreç ortalama 10-15 gün arasındadır.

Tanıtım Filmi Çekimi

Tanıtım Filmi çeşitlerinden biri olan kurumsal tanıtım filmi, firmaları yoğun rekabet ortamında rakiplerinden bir adım öne çıkaran video içerik stratejilerinin başında gelmektedir. Siz de kurumsal Firma Tanıtım Filmi ile firmanızın güçlü yanlarını, markanıza ait ürün ve/veya hizmetleri akıcı ve estetik bir kurguda kısa ve etkili bir şekilde anlatabilirsiniz.

Fabrika Tanıtım Filmi

Fabrikanızı uluslararası fuar ve organizasyonlarda gururla tanıtabilmeniz için en iyi yol fabrika tanıtım filmi dir. Tüm üretim aşamaları; hammadde girişinden başlayarak paketleme ve sevkiyat aşamasına kadar adım adım kaydedilir.

Firma Tanıtım Filmi

Firma Tanıtım Filmi ; Şirketlerin misyon, vizyon ve değerlerinin anlatıldığı, fabrika ve üretim yapısının genel olarak tanıtıldığı müziğe bağlı ritmik bir kurgusu bulunan, isteğe göre seslendirmeli veya seslendirmesiz olarak hazırlanan tanıtım filmleridir.

Ürün Tanıtım Filmi

Ürün Tanıtım Filmi ; Kurumsal firmaların yada küçük ölçekli şirketlerin ürünlerinin tüm özelliklerinin anlatıldığı ağırlıklı olarak youtube veya diğer sosyal medyalarda yayınlanan tanıtım filmleridir.

Diğer Web Sitelerimiz: Sineist FilmTanıtım Filmi Çekimi

EN SON TANITIM FİLMİ PROJELERİMİZ

KALECARE CHEMICALS Tanıtım Filmi Çekimi Tamamlandı

Tanıtım Filmi çekimleri Düzce ve Gebze OSB de bulunan ofis ve fabrikalarda gerçekleştirildi.

KOÇAK GOLD Tanıtım Filmi Çekimi Tamamlandı

İstanbul Genel Merkez, Tasarım Atölyesi ve Jewelry Fuar çekimleri 3 günde büyük bir titizlik ile tamamlandı

ESAN BALYA GES Kurulum Tanıtım Filmi Çekimi Tamamlandı

Balıkesir Balya ilçesinde bulunan Esan Balya Kurşun Çinko işletmesine ait Güneş Enerjisi Santralinin 1. etap kuruluş aşamasının tanıtım filmi çekimi tamamlandı.
BİZE ULAŞIN

İstanbul Avrupa

Ağaoğlu MyTown Ispartakule Tahtakale Mah. Abdi İpekçi Cad. No:4/4
Avcılar (Ispartakule) / İstanbul

Telefon: +90 212 572 8300
Whatsapp: +90 555 408 5252
info@cineist.com
BİZİ TAKİP EDİN