Bize Ulaşın: +90 212 572 8300 Pazartesi-Cuma 09:00 - 18:00 Agaoglu MyTown Ispartakule | Vogue Business Center Ataşehir

Reklam Filmi Çekimi

Firmanızı anlatmanın en kolay yolu reklam filmi çekimi ile hedef kitlenize ulaşmaktır. Kurumsal geçmişinizi, hedeflerinizi, sektördeki yerinizi, ürün ve hizmet kalitenizi reklam filmi çekimi ile ortaya çıkarırsınız.

 Reklam Filmi, firmaları yoğun rekabet ortamında rakiplerinden bir adım öne çıkaran unsurların başında gelmektedir. Siz de reklam filmi ile firmanızın güçlü yanlarını, markanıza ait ürün ve/veya hizmetleri akıcı ve estetik bir kurguda kısa ve etkili bir şekilde anlatabilirsiniz !

CINEIST YOUTUBE KANALI

Youtube Kanalımıza buradan abone olarak en son gerçekleştirmiş olduğumuz kurumsal tanıtım filmi projelerini ve fabrika tanıtım filmi projelerini inceleyebilirsiniz. 😉

Reklam Filmi Çekimi

Ürünlerinizi TV de ve  sosyal medyada gösterebilceğiniz en iyi yol reklam filmi sahibi olmaktır. Gelişen ve ilerleyen teknolojik ortamlarda artık basılı medya ve içerikler gerekli ilgiyi görmüyor. İnsanları yakalamak ve algısını size kaydırmak için en etken yok reklam filmi çekimi sonrasında ortaya çıkan eseri izletmek veya paylaşmak olacaktır. Markanız için çektirmeyi düşündüğünüz reklam filmi öncelikle karşılıklı toplantı yaparak fabrikanızın üretimini ve hizmetlerini en iyi şekilde gösterebilmek adına tüm dijital ekipmanlarımızı kullanarak profesyonel çekimler sonrasında filmi kurguya başlıyoruz. Kurgu sonrasında yapılmasını istediğiniz revizeleri yapıp reklam filminizi sizlere dilediğiniz HD formatı kalitesinde teslim ediyoruz. Bu sahibi olduğunuz filmi TV de /sosyal medyada/ web sitenizde / fuar alanlarında / sunumlarınızda v.s gibi alanlarda kullanabilirsiniz.

Reklam Filmi

Ürünlerinizi anlatmanın en kolay yolu reklam filmi hazırlayarak hedef kitlenize ulaşmaktır. Hepimiz fotoğrafları ve videoları daha kolay hatırlarız. Bu nedenle akılda kalıcı olmanın yolu reklam filmi sahibi olmaktan geçiyor. Kurumsal geçmişinizi, hedeflerinizi, ürün ve hizmetlerinizi aktarmanın başarılı yolu kişilerin görsel algısına hitap etmek. Kendinizi bundan iyi tanıtamazsınız! reklam filmi çekimi ile farkınızı ortaya çıkarırsınız!

Marka Bilinirliğinizi Arttırın

Bir markanın veya ortaya çıkardığı ürünün hem günlük hayatta hem de sosyal medyadaki bilinirliği günümüzde oldukça önemlidir. Markaların başarıya ulaşmaları ancak doğru reklam projeleri ile mümkün olmaktadır.

Reklam Filmi Çekimi ile hedef kitle üzerinde etkileyici bir izlenim oluştururken, sektördeki rakip firmaların önüne geçerek hedeflediğiniz müşteri kitlenize ulaşın.

SEKTÖRÜN TARTIŞMASIZ LİDERİ

Kurumsal Film Prodüksiyon Hizmetleri alanında 2005 yılından bu yana faaliyet gösteren CINEIST, sahip olduğu tecrübe, yüksek teknoloji ve profesyonel ekibiyle fabrika tanıtım filmi ve kurumsal tanıtım filmi çekimi alanlarında Türkiye’nin en başarılı film prodüksiyon şirketidir.

15 SENELİK TECRÜBE

2005 yılından bu yana 100 den fazla fabrika tanıtım filmi , kurumsal eğitim filmi ne ve daha birçok uluslararası kurumsal tanıtım filmi ve reklam filmi projesine imza attık.

BİZE ULAŞIN

İstanbul Avrupa

Ağaoğlu MyTown Ispartakule Tahtakale Mah. Abdi İpekçi Cad. No:4/4
Avcılar (Ispartakule) / İstanbul

Telefon: +90 212 572 8300
Whatsapp: +90 532 482 7627
info@cineist.com
BİZİ TAKİP EDİN