Bize Ulaşın: +90 212 572 8300 Pazartesi-Cuma 09:00 - 18:00 Agaoglu MyTown Ispartakule | Vogue Business Center Ataşehir
İSG FİLMİ ÇEKİMİ

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Filmi

İSG Eğitim filmi, personelinizi eğitmek ve bilgilendirmek için kullanabileceğiniz hesaplı ve kullanışlı yöntemlerden biridir. Firmalar çalışanlarını, ziyaretçilerini ve taşeron personelini iş güvenliği konusunda bilgilendirmek, her türlü riskten korumak ve  olası kazaları önlemek için gerekli eğitimleri vermekle yükümlüdür.

Giriş kaydı, kişisel koruyucu ekipmanlar, ramak kala ve acil durum prosedürleri, çalışma izinleri, tehlikeli maddeler ve çevre kuralları bir isg filmi nin ana başlıklarını oluşturur.

Firmanız için özel olarak hazırlanan isg eğitim filmleriyle personelinizi görsel olarak desteklenmiş uygulamalı tekniklerle eğitebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

Telefon: +90 212 572 8300

Whatsapp: +90 532 482 7627

info@cineist.com

Ziyaretçi isg eğitim filmi

Fabrikanızı ziyarete gelen misafirlerinize gezi programı öncesinde olası iş kazalarına karşı korumak için ziyaretçi eğitim filmi nden faydalanabilirsiniz. Böylelikle ziyaretçilerin iş sahasında karşılaşabilecekleri problemlerin ve iş kazalarının önüne geçmiş olursunuz.

Kaç Dakika Olmalı?

Ziyaretçi eğitim filmleri verilecek bilgilerin çokluğuyla ilgili olarak 5 ile 10 dakika arasında değişebilir. Eğer filmde teorik bilgi fazlaysa tavsiyemiz konsantrasyonun dağılmaması için 10 dakikalık bölümler halinde olmasıdır. Eğitim filmleri görsel efekt ve animasyonlarla da desteklenebilir.

30 dan Fazla İSG Eğitim Filmi Çekimi

CINEIST; Türkiye’de En Çok İSG Filmi Prodüksiyonu Gerçekleştiren Yapım Şirketidir.

Taşeron isg eğitim Filmi

Taşeron firmalar yoluyla hizmet alımı yapan işverenlerin, bu çalışanlara karşı da sorumluluğu bulunmaktadır. İş sağlığı ve güvenliğinde iş verenlerin sorumluluklarının belirlenmesi, işçilerin olası kazalara karşı korunması ve kural ihlail durumunda yaptırımların uygulanması açısından taşeron eğitim filmi son derece önemlidir

Adım adım İSG Filmi Projesi Gerçekleştirmek

Nereden Başlamalı?

 • İçeriğiniz Hazır mı?
 • Filmin Süresinin Belirlenmesi
 • Doğru Zamanda Gerçekleşecek Prodüksiyon
 • Mekanların ve Oyuncuların Hazırlanması

isg Filmi Kaç Günde Çekilir

isg eğitim Filminiz; senaryo uzunluğuna göre 1 ile 3 gün içerisinde tamamlanır. 1 Sayfalık metin 5 dakikalık bir filme eşittir. 5 dakikalık bir filmin çekimi 1 günde tamamlanır.

isg Filmi Ücretleri

Bizimle iletişime geçmeniz durumunda aynı gün tarafınıza bütçe gönderilir.

isg Filmi Ne Kadar Sürede Teslim Edilir

isg eğitim Filminiz çekimler tamamlandıktan sonra sırası ile; seslendirme, kurgu, müzik, miksaj, animasyon ve renk düzeltme süreçlerinden geçer. Bu süreç ortalama 10-15 gün arasındadır.

isg eğitim Filmi Sözleşmesi

isg eğitim Filmi Çekimi öncesinde eğer şartname veya kurumsal film sözleşmeniz hazır değil ise talep etmeniz durumunda   iş sağlığı ve güvenliği Filmi Çekimi Sözleşme Örneği tarafınıza iletilir.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ FİLMİ HANGİ BÖLÜMLERDEN OLUŞUR? 

 • Ziyaretçi Giriş Kaydı Prosedürleri
 • Taşeron çalışanlar varsa  Temin Edilmesi Gereken Zorunlu Evraklar
 • Kişisel Koruyucu Ekipmanların Teslim Edilmesi ve Kullanılması
 • Üretim Sahası içi Güvenli Yürüme Yolları ve Forklift Kesişim Noktaları
 • Fabrika Üretim Proseslerine Göre Tehlikeler
 • Yüksekte Çalışma, Sıcak İşte Çalışma ve Kapalı Alanda Çalışma Prosedürleri
 • Yetkisiz  Alanlarda Çalışma Yasağı
 • Ramak Kala, Acil Durum Prosedürleri ve Acil Durum Toplanma Alanları
 • Atıkların Çeşidi ve Tanımlı Atık Kutuları.

İŞ GÜVENLİĞİ NEDİR

İş güvenliği, yapılan iş nedeniyle oluşabilecek her türlü uzun ve kısa vadeli sağlık problemlerini ortadan kaldırmayı amaçlayan çalışmaların geneline verilen isimdir. Ülkemizde iş güvenliği, sadece işyeri ile ilgili olarak algılanmaktadır ancak dünya genelini göz önüne aldığımızda iş güvenliği kavramı ücretli olsun veya olmasın yapılan her türlü işi kapsamaktadır.

İş Güvenliğinin Amacı

İş güvenliğinin amacı, yapılan işler sırasında veya işler nedeniyle iş kazası yaşanma ihtimalini en aza indirmek, çalışma ortamı nedeniyle oluşabilecek sağlık sorunlarını önlemek ve meslek hastalığı oluşturabilecek işlerde önlemler almaktır.

İSG nin Tarihsel Gelişimi

Dünya’da iş kazası ve meslek hastalıklarına karşı işçilerin korunması amacıyla ilk yasal çalışmalar ve düzenlemeler 19.yy’ın sonlarında yapılmaya başlanmıştır. Sanayi Devrimi ile birlikte ortaya çıkan ve gelişen toplumsal refahın bedelini yine sanayi devrimi ile ortaya çıkmış bir sınıf olan işçi sınıfı ödemeye başlamış, bu durumun sosyal adaletle örtüşmediği görülerek iş kazaları ve meslek hastalıkları konusunda yasal düzenlemeler meydana getirilmiştir.

Türkiye’de İş Sağlığı ve Güvenliği

Batı Avrupa’da yaşanan Sanayi Devrimi’ne dair koşulların Osmanlı İmparatorluğu içerisinde oluşmaması ve dolayısıyla Anadolu topraklarına geç etki etmesine de bağlı olarak iş sağlığı ve iş güvenliği alanında yapılan düzenlemeler Türkiye içerisine daha sonraki süreçlerde ulaşmıştır. Yine de Cumhuriyet Dönemi’nin öncesinde, Tanzimat süreci içerisinde çeşitli iş sağlığı ve güvenliği uygulamaları görebilmek mümkündür.

Gerçekleştirdiğimiz isg filmi çalışmalarımız

Türkiye Genelindeki 15 Fabrikada Gerçekleştirilen Ziyaretçi İSG Eğitim filmleri

ŞİŞECAM ZİYARETÇİ İSG FİLMLERİ SERİSİ

Gizlilik Sözleşmeleri Gereğince Şişecam Filmleri Web Sitemizde Yayınlanmamaktadır. Lütfen iletişim sayfamızdan ekibimize ulaşınız.

Şişecam Polatlı Düzcam Fabrikası İSg Eğitim Filmi
Şişecam Eskişehir Cam Ambalaj Fabrikası isg eğitim filmi
Sanko Holding Bünyesindeki Narlı, Adıyaman ve Bartın Çimento Fabrikalarının Filmleri

ÇİMKO ÇİMENTO ZİYARETÇİ İSG FİLMLERİ SERİSİ

Gizlilik Sözleşmeleri Gereğince Şişecam Filmleri Web Sitemizde Yayınlanmamaktadır. Lütfen iletişim sayfamızdan ekibimize ulaşınız.

BİZE ULAŞIN

İstanbul Avrupa

Ağaoğlu MyTown Ispartakule Tahtakale Mah. Abdi İpekçi Cad. No:4/4
Avcılar (Ispartakule) / İstanbul

Telefon: +90 212 572 8300
Whatsapp: +90 555 408 5252
info@cineist.com
BİZİ TAKİP EDİN