Bize Ulaşın: +90 212 572 8300 Pazartesi-Cuma 09:00 - 18:00 Agaoglu MyTown Ispartakule | Vogue Business Center Ataşehir

RÖPORTAJ ÇEKİMİ

Röportaj çekimi konusunda hızlı ve kaliteli hizmetler sunan CINEIST, firma tarafından belirlenen kişilerle ofis ortamında veya dışında röportaj çekimleri gerçekleştirmektedir. Röportajlarının çekimini yaparak tüm iletişim mecralarında paylaşılmaya hazır hale gelmektedir.

Siz de röportaj çekimleri hakkında CINEIST den hizmet alabilir, firmanıza özel röportaj videosu sahibi olabilirsiniz.

Röportaj Çekimleri Nasıl Gerçekleştirilir?

Röportaj çekimleri gerçekleştirilmeden önce röportaj sorularının, röportajın nerede yapılacağının ve ortalama kaç kişiyle yapılacağının bilgisi alınmalıdır. İlgili lokasyona bağlı olarak çekimler öncesi bir keşif gezisi yapılması gerekebilir. Bu gibi durumlarda CINEIST, röportaj çekiminin yapılacağı yere giderek keşif yapar ve çekim planının netleşmesini sağlar. Röportaj çekiminden önce mutlaka hizmeti alan firma tarafından röportajda sorulacak soruların iletilmesi gereklidir.

Müşteri, CINEIST den de röportaj soruları talep edebilir ve CINEIST’in metin yazarları, aldıkları bilgiler doğrultusunda röportaj sorularını hazırlayabilir. Proje bir sokak röportajı ise belirlenen süre veya kişi kadar çekim gerçekleştirildikten sonra röportajın video stoğu oluşturulmuş olur. Ardından projenin post prodüksiyon süreci başlar.

Alanında uzman kurgu operatörlerimiz videoyu en efektif kılacak şekilde ses & müzik ve kurgu çalışmaları gerçekleştirerek röportaj videosunu tamamlar. Videoda en etkili cevapların kullanılmasına önemle dikkat edilir. 

En başarılı sonucun alınması için süreçlerin sistematik bir şekilde ilerlemesi oldukça önemlidir. CINEIST, firma talebine göre, röportaj videosunu tüm mecralar için uygun hale getirir ve isteğe bağlı olarak farklı versiyonlarını hazırlayabilir.

Röportaj Çekiminin Önemi

Röportaj videoları; kurum veya markaların özel gün veya herhangi sosyal sorumluluk projeleri kapsamında gerçekleştirilebileceği gibi, sosyal medya kanallarında kullanmak amacıyla da gerçekleştirilebilir. Ayrıca röportaj videoları eğlence içerikli olabileceği gibi bir konu hakkında farkındalık yaratmak amacıyla da hazırlanabilir.

CINEIST; iletişim dinamiklerine hakim profesyonel ekibi, teknolojiye paralel olarak sürekli güncellenen ekipmanları ve sistematik iş süreçleri ile ekonomik, kaliteli ve işlevsel röportaj çekimleri gerçekleştirerek nitelikli röportaj videoları hazırlar. Sunduğu tüm çekim hizmetlerini ilgili sektörlere, hedef kitleye ve dünya trendlerine göre gerçekleştiren CINEIST; iş dünyasının prodüksiyon ihtiyaçlarına yönelik sunduğu efektif çözümlerle kurumların ve markaların vazgeçilmez çözüm ortağı oluyor.

CINEIST’in avantajlı çekim hizmetlerinden faydalanmak için hemen teklif isteyin, nitelikli röportaj çekimi hizmetlerinden yararlanma fırsatını kaçırmayın.

DIRECT MESSAGE X ENGLISH HOME

ENGLISH HOME X DIRECT MESSAGE İşbirliği ile hazırlanan kolleksiyonun yaratıcısı Deniz Marşan ile gerçekleştirdiğimiz keyifli sohbet yayında. İyi seyirler.

ÇATIGES OTACI GES PROJESİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ RÖPORTAJ VIDEOSU

Türkiye’ nin en köklü firmalarında biri olan Kurtsan İlaçları A.Ş.Bandırmadaki tesisine yaptırmış olduğu Güneş Enerji Sistemi Videosu nun Fabrika Müdürü K.Temur ile Gerçekleştirilen Müşteri Memnuniyet Röportaj Videosu

Neler Yaptık

BİZE ULAŞIN

İstanbul Avrupa

Ağaoğlu MyTown Ispartakule Tahtakale Mah. Abdi İpekçi Cad. No:4/4
Avcılar (Ispartakule) / İstanbul

Telefon: +90 212 572 8300
Whatsapp: +90 532 482 7627
info@cineist.com
BİZİ TAKİP EDİN