Bize Ulaşın: +90 212 572 8300 Pazartesi-Cuma 09:00 - 18:00 Agaoglu MyTown Ispartakule | Vogue Business Center Ataşehir

Firma Tanıtım Filmi

Firmanızı sosyal medya ve fuar organizasyonlarında gösterebilceğiniz en iyi yol firma tanıtım filmi sahibi olmaktır. Gelişen ve ilerleyen teknolojik ortamlarda artık basılı medya ve içerikler gerekli ilgiyi görmüyor. İnsanları yakalamak ve algısını size kaydırmak için en etken yok firma tanıtım videosu çekimi sonrasında ortaya çıkan eseri izletmek veya paylaşmak olacaktır.

Firmanız için çektirmeyi düşündüğünüz firma tanıtım filmi öncelikle karşılıklı toplantı yaparak firmanızın üretimini ve hizmetlerini en iyi şekilde gösterebilmek adına tüm dijital ekipmanlarımızı kullanarak profesyonel çekimler sonrasında filmi kurguya başlıyoruz.

Kurgu sonrasında yapılmasını istediğiniz revizeleri yapıp firma tanıtım filmi nizi sizlere dilediğiniz HD formatı kalitesinde teslim ediyoruz. Bu sahibi olduğunuz filmi sosyal medyada/ web sitenizde / fuar alanlarında / sunumlarınızda v.s gibi alanlarda kullanabilirsiniz.

Firma Tanıtım Videosu

Firmanızı anlatmanın en kolay yolu firma tanıtım filmi hazırlayarak hedef kitlenize ulaşmaktır. Hepimiz fotoğrafları ve videoları daha kolay hatırlarız. Bu nedenle akılda kalıcı olmanın yolu profesyonel fotoğraf çekimi ve tanıtım filmleri çekimi nden geçiyor. Kurumsal geçmişinizi, hedeflerinizi, ürün ve hizmetlerinizi aktarmanın başarılı yolu kişilerin görsel algısına hitap etmek. Kendinizi bundan iyi tanıtamazsınız! Firma Tanıtım Filmi ile farkınızı ortaya çıkarırsınız!

Tanıtım Filmi Çekimi

İçerisinde bulunduğumuz dijital ve görsel çağda kullanıcıların içerik tüketim alışkanlıklarının, marka algıları ve satın alma kararları üzerinde büyük bir etkisi bulunmaktadır. Özellikle 2020 yılında tüm internet trafiğinin %82’sini oluşturacağı öngörülen video içerikler, en önemli ve kaçınılmaz iletişim stratejilerinden biri haline gelmiştir. Bu istatistik değerlendirildiğinde markaların da fabrika tanıtım filmi ve video içeriklerin gücüyle birlikte daha interaktif ve daha etkili bir iletişim dili oluşturmaları beklenmektedir.

Bu noktada tanıtım filmi çeşitlerinden biri olan fabrika tanıtım filmi , işletmeleri yoğun rekabet ortamında rakiplerinden bir adım öne çıkaran video içerik stratejilerinin başında gelmektedir. Sizler de fabrika tanıtım filmi niz ile işletmenizin güçlü yanlarını, markanıza ait ürün ve/veya hizmetleri akıcı ve estetik bir kurguda kısa, öz ve etkili bir şekilde anlatabilirsiniz.

Firma Tanıtım Filmi Kaç Günde Çekilir

Firma Tanıtım Filmi ; senaryo uzunluğuna göre 1 ile 3 gün içerisinde tamamlanır. Bu süreci belirlemede bir başka unsur çekim lokasyonu sayısıdır.

Firma Tanıtım Filmi Ücretleri

Bizimle iletişime geçmeniz durumunda aynı gün tarafınıza bütçe gönderilir. Firma Tanıtım Filmi bütçeleri senaryo ve konsept çalışmasına göre ücret farklılığı göstermektedir.

Firma Tanıtım Filmi Ne Kadar Sürede Teslim Edilir?

Firma Tanıtım Filmi niz çekimler tamamlandıktan sonra sırası ile; seslendirme, kurgu, müzik, miksaj, animasyon ve renk düzeltme süreçlerinden geçer. Bu süreç ortalama 10-15 gün arasındadır.

Firma Tanıtım Filmi & Diğer Tanıtım Filmi Hizmetlerimiz

  • İmaj Tanıtım Filmi
  • Okul Tanıtım Filmi
  • Hastane Tanıtım Filmi
  • Uygulama Tanıtım Filmi
  • Ürün Tanıtım Filmi
  • Üniversite Tanıtım Filmi

En Son Çalışmalarımız

BİZE ULAŞIN

İstanbul Avrupa

Ağaoğlu MyTown Ispartakule Tahtakale Mah. Abdi İpekçi Cad. No:4/4
Avcılar (Ispartakule) / İstanbul

Telefon: +90 212 572 8300
Whatsapp: +90 532 482 7627
info@cineist.com

İstanbul Anadolu

Küçükbakkalköy Mah. Rüya Sok. 12-18 35
Vogue Business Center K:8
Ataşehir / İstanbul

Telefon: +90 216  995 0297
Whatsapp: +90 532 482 7627
info@cineist.com
BİZİ TAKİP EDİN