HİZMETLERİMİZ

Faaliyet Alanlarımız

Tanıtım Filmi Çekimi

Kurumsal tanıtım filmi ile firmanızın genel yapısı, işleyişi, hizmet alanları ve dinamikleri hakkında iletmek istediğiniz mesajları en kolay ve etkili biçimde yansıtıp müşterilerinizin zihninde firmanızla ilgili net bir resim oluşmasını sağlayabilirsiniz.

Eğitim Filmi Çekimi

Firmanız için özel olarak hazırlanan eğitim filmleriyle personelinizi görsel olarak desteklenmiş uygulamalı tekniklerle eğitebilir, bilgi verebilir dilerseniz satışa yönelik ticari eğitim filmleri hazırlatarak pazarlama seçeneklerinizi arttırabilirsiniz.

Uzman Ekip ve Profesyonel Ekipmanlarımız ile Havadan Görüntüleme konusunda her türlü ihtiyaca yönelik çözümler üretmekteyiz

Kurumsal etkinlikler, işletmelerin marka imajı güçlendirme, iş süreçlerini yürütme ve çalışan bağlılığını sağlamak başta olmak üzere pek çok alanda faydalandıkları bir iletişim aracıdır

Röportaj çekimi konusunda hızlı ve kaliteli hizmetler sunan CINEIST, firma içerisinde veya dışında röportaj çekimleri gerçekleştiriyor.

Kurumsal, etkinlik ve ürün fotoğrafçılığı ile ihtiyaç duyduğunuz görsel çalışmalara en hızlı ve kaliteli biçimde cevap vererek firmanıza değer katıyoruz.

BİZE ULAŞIN

Ağaoğlu MyTown Ispartakule
Tahtakale Mah. Abdi İpekçi Cad. No:4/4 Avcılar
Bahçeşehir/İstanbul Turkey

Tel: +90 212 572 8300 – info@cineist.com
BİZİ TAKİP EDİN