HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ

2005 Yılından bu yana Film Prodüksiyon hizmetleri sunan CINEIST, sahip olduğu tecrübe, yükek teknoloji ve profesyonel ekibi ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

Başlıca Hizmetleri; Tanıtım Filmi, Reklam Filmi, Eğitim Filmi, Video Klip Prodüksiyonları olan CINEIST, Teslim aldığı projeyi metin yazarlığından kaset teslimine kadar her aşamayı kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden CINEIST, Film prodüksiyonlarınızı sadece bugüne özel değil, uzun seneler boyunca gururla kullanabilmenizi amaçlar ve çalışmalarını titizlikle yürütür.

MİSYONUMUZ

Profesyonel hizmet anlayışı ve yüksek iş ahlakı ile çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir marka olmak.

VİZYONUMUZ

Sunduğumuz tüm hizmetlerde sadece Türkiye’nin değil, Başta Avrupa ve Asya olmak üzere dünyanın saygın firmalarından biri haline gelmek.

TECRÜBE

CINEIST, Kurumsal Firmaların tüm prodüksiyon ihtiyaçlarına hizmet vermek için 2005 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne iş ortaklarının güvenini ve müşteri memnuniyetini sağlamak, tanıtım ve marka iletişimi stratejilerine yön vermek, çözüm ortağı olduğu müşterileri ile güçlü bir bağ kurmak, Kurumsal Film Prodüksiyon sektörünün en tepesinde kendine yer bulmak hedefindedir.

Tüm müşterilerine firma veya marka değeri katan, inovatif, çözümler ile yüksek kaliteli, profesyonel film prodüksiyon hizmetleri vermektedir.

KALİTE ANLAYIŞI

Belirlediği müşteri profiline yönelik tanıtım filmi ihtiyaçlarını giderirken günümüz koşullarını temel alan, geleceğe de hazır şekilde, reklam ve tanıtım ihtiyaçlarını giderir. En son teknoljiyi takip eder; AR-GE konusunda yetkinliği ile güncel sorunlara güncel çözümler sunar.

Bu çözümlere ulaşmak; bütün ekip üyelerimizin uzun yıllara dayalı tecrübe ve birikimlerini işlerine katmaları ile mümkün kılar.

TİTİZLİK

Doğru stratejiler ile reklam teknikleri ile hedef kitlesine, optimal bir bütçe ile ve bu yatırımın tam karşılığını verme hedefi ile eserlerini mükemmel kılmaya çalışmaktadır.  Film Yapım trendlerini sürekli daha iyiye doğru geliştiren CINEIST, tüm bu yenilikleri yeni projelerine uygulamakta ve sektördeki diğer oyunculara göre gözle görünür farklar yaratmaktadır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

CINEIST, gerçekleştirmiş olduğu film çalışmasını, müşterisinin uygun görmüş olduğu kurguda hazırlar ve müşteri revizyon taleplerini özenle dikkate alır. Tüm talepler değerlendirilmeden asla çalışmasını tamamlamaz. İleriki zamanlarda ortaya çıkabilecek ihtiyaçlar için projeler daima arşivimizde saklanır. ( 3 yıl)

PROFESYONEL EKİP

CINEIST tüm gücünü amatör ruh; profesyonel iş planlarına , teknik ve tasarım becerilerine güvenerek; kalifiye çözüm arayan müşterilerine yıllardır yüksek kalite çözümler sunmaktadır. CINEIST tam bir aile firması oluşunun sıcaklığını, samimiyetini; yılların deneyiminin getirdiği özgüveni ve iş bilgisini, kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışının getirdiği profesyonelliğini tüm işlerine ve iletişimine yansıtmaktadır. Bu bağlamda bünyesinde işini seven, genç, dinamik bir ekip barındırmaktadır.

BİZE ULAŞIN

Ağaoğlu MyTown Ispartakule
Tahtakale Mah. Abdi İpekçi Cad. No:4/4 Avcılar
Bahçeşehir/İstanbul Turkey

Tel: +90 212 572 8300 – info@cineist.com
BİZİ TAKİP EDİN