Bize Ulaşın: +90 212 572 8300 Pazartesi-Cuma 09:00 - 18:00 Agaoglu MyTown Ispartakule | Vogue Business Center Ataşehir

BİZ KİMİZ

2005 Yılından bu yana Endüstriyel Film Prodüksiyon hizmetleri sunan CINEIST, sahip olduğu tecrübe, yükek teknoloji ve profesyonel ekibi ile sektörünün lider firmasıdır. Profesyonellik alanları; Tanıtım Filmi Çekimi , Reklam Filmi çekimi , Fabrika Tanıtım Filmi , Firma Tanıtım Filmi , İSG Eğitim Filmi Çekimi  Prodüksiyonları olan CINEIST, Teslim aldığı projeyi metin yazarlığından video teslimine kadar her aşamayı kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden CINEIST, Film prodüksiyon larınızı sadece bugüne özel değil, uzun seneler boyunca gururla kullanabilmenizi amaçlar ve çalışmalarını titizlikle yürütür.

170+
KURUMSAL MÜŞTERİ
200+
TANITIM FİLMİ
5000+
SAAT ÇEKİM
105.000+
KM YOL
3000+
BARDAK KAHVE

MİSYONUMUZ

Profesyonel hizmet anlayışı ve yüksek iş ahlakı ile çalışanlarımız ve bize güvenen kurumsal firmalar için değer yaratan bir marka olmak.

VİZYONUMUZ

Sunduğumuz tüm hizmetlerde sadece Türkiye’nin değil, Başta Avrupa ve Asya olmak üzere Dünya’nın saygın firmalarından biri haline gelmek.

TECRÜBE

CINEIST, Kurumsal Firmaların tüm prodüksiyon ihtiyaçlarına hizmet vermek için 2005 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne iş ortaklarının güvenini ve müşteri memnuniyetini sağlamak, tanıtım ve marka iletişimi stratejilerine yön vermek, çözüm ortağı olduğu müşterileri ile güçlü bir bağ kurmak, Kurumsal Film Prodüksiyon sektörünün en tepesinde kendine yer bulmak hedefindedir. Tüm müşterilerine firma veya marka değeri katan, inovatif, çözümler ile yüksek kaliteli, profesyonel endüstriyel reklam filmi  ve tanıtım filmi prodüksiyon hizmetleri vermektedir.

KALİTE ANLAYIŞI

Belirlediği müşteri profiline yönelik tanıtım filmi ihtiyaçlarını giderirken günümüz koşullarını temel alan, geleceğe de hazır şekilde, reklam ve tanıtım ihtiyaçlarını giderir. En son teknoljiyi takip eder; AR-GE konusunda yetkinliği ile güncel sorunlara güncel çözümler sunar.

Bu çözümlere ulaşmak; bütün ekip üyelerimizin uzun yıllara dayalı tecrübe ve birikimlerini işlerine katmaları ile mümkün kılar.

TİTİZLİK

Doğru stratejiler ile reklam teknikleri ile hedef kitlesine, optimal bir bütçe ile ve bu yatırımın tam karşılığını verme hedefi ile eserlerini mükemmel kılmaya çalışmaktadır.  Film Yapım trendlerini sürekli daha iyiye doğru geliştiren CINEIST, tüm bu yenilikleri yeni projelerine uygulamakta ve sektördeki diğer oyunculara göre gözle görünür farklar yaratmaktadır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

CINEIST, gerçekleştirmiş olduğu film çalışmasını, müşterisinin uygun görmüş olduğu kurguda hazırlar ve müşteri revizyon taleplerini özenle dikkate alır. Tüm talepler değerlendirilmeden asla çalışmasını tamamlamaz. İleriki zamanlarda ortaya çıkabilecek ihtiyaçlar için projeler daima arşivimizde saklanır. ( 3 yıl)

PROFESYONEL EKİP

CINEIST tüm gücünü amatör ruh; profesyonel iş planlarına , teknik ve tasarım becerilerine güvenerek; kalifiye çözüm arayan müşterilerine yıllardır yüksek kalite çözümler sunmaktadır. CINEIST tam bir aile firması oluşunun sıcaklığını, samimiyetini; yılların deneyiminin getirdiği özgüveni ve iş bilgisini, kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışının getirdiği profesyonelliğini tüm işlerine ve iletişimine yansıtmaktadır. Bu bağlamda bünyesinde işini seven, genç, dinamik bir ekip barındırmaktadır.

Tanıtım Filmi Kaç Günde Çekilir

Tanıtım Filminiz; senaryo uzunluğuna göre 1 ile 3 gün içerisinde çekimler tamamlanır. Fabrika tanıtım filmlerinde bu süreci metrekare büyüklüğü belirler.

Tanıtım Filmi Ücretleri

Bizimle iletişime geçmeniz durumunda aynı gün tarafınıza bütçe gönderilir.

Tanıtım Filmi Ne Kadar Sürede Teslim Edilir

Tanıtım Filminiz çekimler tamamlandıktan sonra sırası ile; seslendirme, kurgu, müzik, miksaj, animasyon ve renk düzeltme süreçlerinden geçer. Bu süreç ortalama 10-15 gün arasındadır.

Kalite Anlayışımız

Kalitenin bir kültür olduğu bilinciyle hareket eden CINEIST; müşteri memnuniyetini ve film prodüksiyon hizmetlerini büyük bir titizlik içinde gerçekleştirmektedir. Tanıtım Filmi ve isg eğitim filmi sektöründe; CINEIST ‘in elde ettiği memnuniyet oranı sektör ortalamasının oldukça üstündedir. CINEIST bilir ki; müşteriyi memnun eden kalite belgeleri veya müşteri bolluğunun özgüveni değil; her işinin, her müşterisinin heyecanını ayrı ayrı yakalaması ve üstün özverili çalışmalarının meyvelerinin takdir edilmesinin mutluluğunu yaşamak, kalitenin en değerli tescilidir.

Sorumluluk & Değerlerimiz

CINEIST öncelikli sorumluluğu; tüm kurumsal partnerlerinin kurumsal kimliklerini modern, özgün, teknolojik mükemmellik ve kreatif bir şekilde imza bıraktığı film projelerine yansıtmak, online mecrada en doğru şekilde vitrin etmektir. CINEIST, beğeni odaklı çalışır. kalitenin önemini bilir. Seçkin müşterilere sahip CINEIST; ülkemizin kurumsal tanıtım filmi prodüksiyon sektörünün ilerleyişine katkıda bulunmaya bugün olduğu gibi yarın da devam edecektir.

BİZE ULAŞIN

İstanbul Avrupa

Ağaoğlu MyTown Ispartakule Tahtakale Mah. Abdi İpekçi Cad. No:4/4
Avcılar (Ispartakule) / İstanbul

Telefon: +90 212 572 8300
Whatsapp: +90 555 408 5252
info@cineist.com
BİZİ TAKİP EDİN