Bize Ulaşın: +90 212 572 8300 Pazartesi-Cuma 09:00 - 18:00 Agaoglu MyTown Ispartakule | Vogue Business Center Ataşehir

Havadan Görüntüleme

CINEIST, kadrosundaki konusunun uzmanı ekibi ile havadan görüntüleme hizmeti sunmaktadır. Havadan video çekimi konusunda her türlü ihtiyaca yönelik çözümler üretmektedir. Hava çekimlerini projelerini radyo kontrollü profesyonel  Dronelar ile gerçekleştirmektedir.

Tavan yüksekliği ve alan genişliğinin müsait olduğu durumlarda fabrika içi çekimlerde de drone kullanmaktayız.

 Radyo kontrollü insansız hava araçları ise gerçek helikopterin inemediği irtifada farklı açılarda görüntü alma imkanı tanımaktadır. Kullandığımız Drone lar tamamen  profesyonel çekime yönelik olarak tasarlanmış cihazlar olup  temiz, titreşimsiz ve sallantısız görüntü alabilmekteyiz.

1 metre ile 300 metre yükseklik arasında stabil olarak yüksek çözünürlükte fotoğraf ve video görüntüsü alabilmekteyiz. Kullandığımız multirotor teknolojisi sayesinde olası problemleri en az indirgeyerek maximum güvenlikte uçuşlar gerçekleştirmekteyiz. Örneğin olası bir sinyal kaybında hava arçalarımız kalktığı noktaya otomatik olarak geri dönüp iniş yapabilmektedir.

1 metre ile 300 metre yükseklik arasında stabil olarak yüksek çözünürlükte fotoğraf ve video görüntüsü alabilmekteyiz. Kullandığımız  multirotor teknolojisi sayesinde  olası problemleri en az  indirgeyerek maximum güvenlikte uçuşlar gerçekleştirmekteyiz.  Örneğin olası bir sinyal kaybında hava arçalarımız kalktığı noktaya otomatik olarak geri dönüp iniş yapabilmektedir.

 Uçuşlar, bir helikopter ve bir kamera operatöründen oluşan en az iki kişilik  ekip ile yapılmaktadır. Gerektiği takdirde aynı anda  2 ekip olarak hizmet verebilmekteyiz.

 Uçuşlar, bir helikopter ve bir kamera operatöründen oluşan en az iki kişilik  ekip ile yapılmaktadır. Gerektiği takdirde aynı anda  2 ekip olarak hizmet verebilmekteyiz.

Ayrıca  kapalı alanlarda da (müze, depo, fabrika, ofis, ev) uçuş gerçekleştirebilmekteyiz. Bu sayede hem jimmy jib, crane ile çekebileceğiniz açıları hava araçlarımız ile gerçekleştirebilmekteyiz.

DRONE FİLOMUZ

DJI MAVIC 3
DJI MAVIC 2 PRO
DJI AIR 2S
DJI AVATA
DJI MINI 3 PRO
DJI MINI 2

 

HAVADAN GÖRÜNTÜLEME ÖRNEKLERİ

BİZE ULAŞIN

İstanbul Avrupa

Ağaoğlu MyTown Ispartakule Tahtakale Mah. Abdi İpekçi Cad. No:4/4
Avcılar (Ispartakule) / İstanbul

Telefon: +90 212 572 8300
Whatsapp: +90 532 482 7627
info@cineist.com
BİZİ TAKİP EDİN